1. Kurumsal
  2. Dokümanlar
  3. Teslimat Bilgileri

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM, NE YAPMALIYIM?

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Değişim talebinizle ilgili www.kackurus.com Müşteri Hizmetleri’ne bilgi verdikten sonra ürününüzü, size faturanız ile gönderilen değişim formunu doldurarak kargo’ya karşı ödemeli olarak teslim edebilirsiniz.

Ürün Değişim Formuna değişim yapmak istediğiniz ürünü ve yerine hangi Ürünü istediğinizi belirtmelisiniz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirilir ve değişiminiz eğer ürün stoklarla mevcut ise size 24 saat içinde kargolanır. Ürün stoklarda yoksa ücret iadeniz gerçekleşir.

Değişim talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla ve faturanın arkasındaki formu doldurarak “Değişim Talebi” olduğunu form üzerinde yazılı olarak belirterek, ürünü eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde www.kackurus.com iade adresine göndermelisiniz.

Değişim işleminizi başlatabilmemiz için +90 212 909 38 74 veya +90 505 137 13 71 numaralı telefonlardan www.kackurus.com Müşteri Hizmetleri’ni aramanız ya da info@kackurus.com adresine e-posta ile bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ürün İade Adresi: ANFECA Yazılım ve Danışmanlık

ELİME ULAŞAN ÜRÜNDE RENK YA DA BENZER ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPABİLİR MİYİM?

Evet yapabilirsiniz.

Değişim sadece aynı model üründe veya renk değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Talep edilen ürün stoklarda mevcutsa değişim, mevcut değilse ücret iadeniz yapılır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN KUSURLU İSE NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM?

www.kackurus.com sizi mağdur etmemek adına tüm ürünleri kalite kontrolünden geçirilmektedir. Yine de böyle bir durumla karşılaşırsanız ücret iadesi ve ürün değişimi talebinde bulunabilirsiniz. İade/değişim prosedürünü takip etmeniz yeterlidir.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ FARKLI BİR ÜRÜN İLE DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Değişim sadece aynı ürünün renk veya aynı fiyatlı bir ürün seçenekleri üzerinden yapılabilir. Farklı bir fiyat ile değişim yapılmamaktadır.

HENÜZ DAĞITIMA ÇIKMAMIŞ SİPARİŞİMDE ÜRÜN DEĞİŞİMİ TALEBİNDE BULUNABİLİR MİYİM?

Böyle bir durumda siparişinizi bilgilerim sayfasından iptal ederek arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Üst menüde isminizin yanında yer alan ok işaretini tıklayıp Siparişlerim’i seçtiğinizde açılan sayfada "İptal" butonu aktif ise iptal edebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildiyse "İptal" butonu aktif olmayacaktır. Bu durumda iade prosedürünü takip edebilirsiniz.

DEĞİŞİM HAKKIMI KAÇ KEZ KULLANABİLİRİM?

Sipariş verdiğiniz tarih itibariyle aynı ürün ile ilgili 7 gün içinde 1 defa değişim hakkı kullanabilirsiniz.

İADE VEYA DEĞİŞİM İÇİN ÜRÜNÜ HANGİ ADRESE GÖNDERMELİYİM?

Ürün iade adresi: ANFECA Yazılım ve Danışmanlık

İADE EDECEĞİM VEYA DEĞİŞTİRECEĞİM ÜRÜN İÇİN KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM?

Anlaşmalı kargo ile gönderdiğiniz hiç bir iade/değişim için kargo ücreti ödemezsiniz.

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN ÖDEMESİ NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK?

İade ettiğiniz ürünün önce iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işlemi onaylanan siparişlerin, para iadesi yapıldığına dair size otomatik bir bilgi e-postası gönderilecektir.