1. Kurumsal
  2. Dokümanlar
  3. Hakkımızda

2005 yılında kurulan ANFECA Yazılım ve Danışmanlık, Türkiye'nin önde gelen Bilgi Teknolojilerini kullanarak iş çözümleri ve hizmetler sunan firmalar arasındadır.

Kurumlar, günümüzün pazar koşullarında yeni iş fırsatları yaratabilmek, iş sonuçlarını iyileştirebilmek, süreçlerini optimize etmek, verimlilik ve üretkenliklerini artırabilmek için sürekli değişime ihtiyaç duymaktadırlar.

Kurumsal kimliğinizin farklı yönlerini tanımlayan, kim olduğunuzu, neyi başarabileceğinizi anlatan ve bunu nasıl yapacağınızı gösteren ve verilerinizde gizli olan sır, ANFECA Yazılım ve Danışmanlık tadır. ANFECA Yazılım ve Danışmanlık olarak, gereksinim duyduğunuz teknik çözümler ve hizmetlerle, bu ham verileri dokümantasyona dönüştürerek yorumlamanızda size yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

Bizim işimiz, müşterilerimizin iş problemlerini çözmek için gerekli yazılım ve desteği bir arada sunmak gerçek bir sistem yapısında performansı artırmada katkı sağlamaktır.

ANFECA Yazılım ve Danışmanlık olarak Tecrübe Yapımızda, Detaylı sektör bilgisine ve saha deneyimine, endüstri ve teknoloji konusunda yüksek deneyime ve gücünü ispatlamış bir uzman kadroyla gerekli bilgisel ve uygulamalı desteği sağlamakla çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizler müşterilerimizin iş analizini sürekli olarak tekrarlayarak, ihtiyaçları olan teknolojiler hakkında yönlendirir; onların ufkunu açacak yeniliklerle müşterilerimizin bilgi teknolojilerinden tam anlamıyla yararlanmasını sağlamaya çalışırız.

Değişen dünyaya en hızlı şekilde ayak uyduranlar kuşkusuz gelişen çağın lider kuruluşları olacaktır. Bizler bu düşünceden hareketle, dünyadaki bilgi teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek alanlarında liderliği seçen müşterilerimize tüm bu yeniliklerden haberdar ederiz.

Danışmanlarımızın, stratejik ilerlemenizi sağlayacak bir yapı oluşturmak için sorunları ve kurumsal hedeflerini dinleriz. Bu süreç sonunda bizler de müşterilerimize en uygun sistem yapısı bütünüyle buluştururuz.

Müşterilerimizin iş stratejilerini gerçek anlamda bir rekabet avantajından kazanca dönüştürmeyi taahhüt ediyoruz.

ANFECA Yazılım ve Danışmanlık, teknolojiyi amaç edinmek yerine bir araç gibi kullanarak, danışmanlık-tasarım-kurulum-işletim-bakım çözümleriyle danışanlarını destekler.

İş hayatında artık vazgeçilmez bir yeri olan Bilgi Teknolojilerinin çeşitliğinin her geçen gün daha da artması hem kurumsal hem de bireysel kullanıcıları seçim konusunda zorlamaktadır. Bizler ANFECA Yazılım ve Danışmanlık olarak müşterilerimizi bu zorluktan kurtarmak için, ihtiyaçlarını analiz ederek gerçekte neye gereksinim duyduklarını öğrenerek onlara hak ettikleri hizmeti sunmaktayız.

Bilgisayar ve teknoloji yolculuğumuzda, Türkiye’nin büyük küçük birçok firmasına güvenilirlik ve açıklık ilkesiyle hizmet verdik ve vermeye de devam edeceğiz.